Preskočiť na obsah
Iron Craft

Administratíva a podporné služby

Iron Craft s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Hrabová Roztoka
Od roku
2025
IČO
56 825 749

Iron Craft

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hrabová Roztoka 19, 067 73
Na trhu od
1. marca 2025
IČO
56 825 749
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Iron Craft

Iron Craft s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Hrabová Roztoka 19, 067 73. Zapísaná je od 1. marca 2025 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 5 položiek, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Iron Craft s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
56 825 749
DIČ
2122458206
Dátum vzniku
1. marca 2025
Sídlo
Hrabová Roztoka 19, 067 73
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 49501/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Iron Craft zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Iron Craft s. r. o.?

Sídlo je na adrese Hrabová Roztoka 19, 067 73.

Čím sa Iron Craft s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; maloobchod a veľkoobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Iron Craft s. r. o.?

IČO je 56 825 749, DIČ 2122458206.

Kedy vznikla Iron Craft s. r. o.?

Vznik: 1. marca 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hrabová Roztoka 19, 067 73

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Iron Craft s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese iron-craft.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.